Yarış

0/1

Yarış

Kral Penaltı Oyunları - Kral Penaltı Oyunları Oyna

Buz Yarışı Buz Yarışı Hızlı arabanızı daha da hızlandırarak buzun üzerinde kontrol etmeye çalışacaksınız. Arabanın kontrolünü yön tuşları ile sağlayabilirsiniz. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Mario Hızlı Yarışcı Mario Hızlı Yarışcı Yön tuşlarını kullanarak oyuncunuzu yönlendireceksiniz. Karşıdan gelen sürülere çarpmamaya dikkat edin. Mantarları , yumurtaları ve diğer nesneleri alıp marionun gücüne güç katın.

Nitrolu Yarış Nitrolu Yarış Bu oyunumuzda dev jip ile araba yarışlarına katılıyoruz. Kızgın kumlardaki araba yarışlarında sizin birinci gelmeniz gerek. Oyunu yön tuşlarıyla oynayabilirsiniz. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Hava Yarışları Hava Yarışları Hava yarışları oyunumuzda size bir uçak veriliyor. Bu uçak ile diğer uçaklarla yarışıyorsunuz. Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Renkli Yarış Renkli Yarış Renkli yarış oyunumuzda renkli ve küçük yarış arabaları ile büyük bir yarışa katılıyoruz. Yarış sonunda büyük bir para ödülü var. Eğer yenerseniz ödülün sahibi olursunuz. Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

At Yarışı At Yarışı At yarışı adlı oyunumuzda siz atı yönlendireceksiniz. Önünüze çıkan engellerden tek tek geçmeniz gerekiyor. Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Dodge Sahilde Dodge Sahilde Son model yarış arabası Dodge sahilde yarışlara katılıyor. Bakalım bu yarışta neler yapabileceksiniz? Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Dağ Yarışı 3D Dağ Yarışı 3D Çok eğlenceli olan bu dağ yarışında rakiplerinizi yenmeniz gerekiyor. Hızlı olun ve hepsini geçerek yarışı birinci tamamlayın. Arabanızın hakimiyetini kaybetmeyin ve arabanız zarar görmesin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

At Pisti At Pisti Bu oyunumuzda atı koşturmanız gerekiyor. Atı fazla yormamaya dikkat edin. Karşınıza engeller çıkacak ve engelleri başarıyla aşın. Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Go-Card Turnuvaları Go-Card Turnuvaları Çok sağlam yarışmacıların olduğu bu oyunda birinci olmanız gerekmektedir. Rakiplerinizi geride bırakın ve kaza yapmadan etabı tamamlayın. Kaza yaparsanız puan kaybedersiniz. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Çılgın Yarışlar Çılgın Yarışlar Çılgın yarışçılar trafiğe kapalı alanda yarışmak istiyorlar. Arabanızı seçin ve rakiplerinize meyden okuyun. Çok hızlı olmalı ve hepsini geçerek birinci olmanız gerekiyor. Diğer arabalara vurmayın yoldaki bonuslarıda toplayın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Yarış Arabası Yarış Arabası Çok lüks arabalardan seçimler yaparak caddelere çıkmanız gerekiyor. Kaza yapmayın ve dikkatli olun. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Zorlu Yarış Zorlu Yarış Bu hızlı araba ile en kısa sürede yarışı tamamlamanız gerekiyor. Rakiplerinizi geride bırakın ve birinci siz olun. Arabayla kaza yapmamaya dikkat edin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Şehir Yarışları Şehir Yarışları Her sene yenisi düzenlenen şehir yarışlarında bu sefer sizde yarışacaksınız. Arabanızı seçin ve yarışa katılın. Özel yeteneklerinizde bulunmaktadır. Rakiplerinize çarpmadan etabı tamamlayın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Dolapta Yarış Dolapta Yarış Öğrenci dolabında yarış yapmanız gerekiyor. Arabayı devirmeyin ve kalemlerin, defterlerin üzerinden geçerek bitişe varın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Çılgın Polisler Yarışıyor Çılgın Polisler Yarışıyor Polisler kendi aralarında yarış düzenliyorlar. En hızlı olan birinci olacak ve yarışı kazanacak. Birinci olan diğer yarışçıların bir aylık maaşını alacak. En hızlı siz olun yarışı kazanın ve paraları kazanın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Dev Teker Kamyon Yarışları Dev Teker Kamyon Yarışları Dev tekerlekli kamyonların yarışında siz yer alacaksınız. Hızlı olup yarışı birinci olarak bitirmeniz gerekiyor. Diğer arabalara çarpmadan ilerleyin. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Formula Yarışları Formula Yarışları Çok hızlı olan bu yarışlarda yerinizi almanın vakti geldi de geçiyor. Çok hızlı olan bu arabalardan birinide siz sürebileceksiniz. Hızlı olun ve birinci olarak yarışı kazanın. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

0/1