Penaltı

0/0

Penaltı

Kral Penaltı Oyunları - Kral Penaltı Oyunları Oyna

Real Madrid Penaltı Real Madrid Penaltı Oyuna başlarken sizden kullanıcı adı ve şifre istiyor karşınıza gelen küçük pencerenin sağ tarafındaki register tuşuna basarak kayıt olabilir yada ortadaki play a guest tuşuna basarak misafir olarak oyuna katılabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Size verilen para ile futbolcu satın alıp süper bir takım ile panaltılar atabilirsin. Kral penaltı oyunları hayranları için en yeni kral penaltı oyunları oyna iyi oyunlar diler.

Penaltı Kurtarma Penaltı Kurtarma Bu sefer kaleci oldunuz ve futbolcuların atacağı penaltıları kurtarın. Kral penaltı oyunları hayranları için en yeni kral penaltı oyunları oyna iyi oyunlar diler.

Penaltı Kullan Penaltı Kullan Penaltı uzmanı futbolcu ile imleç gidip gelirken Space tuşu ile durdur ve Space tuşuna tıklayarak penaltıyı kullan. Kral penaltı oyunları hayranları için en yeni kral penaltı oyunları oyna iyi oyunlar diler.

Artistik Penaltı Artistik Penaltı Artist futbolcu ile doğru zamanı bekleyin ve tam 90'dan topu zımbalayın. Kral penaltı oyunları hayranları için en yeni kral penaltı oyunları oyna iyi oyunlar diler.

2010 Dünya Kupası Penaltı 2010 Dünya Kupası Penaltı 2010 Dünya Kupası Takımları'ndan birini seçin ve penaltı atmaya başlayın. Kral penaltı oyunları hayranları için en yeni kral penaltı oyunları oyna iyi oyunlar diler. Kral penaltı oyunları hayranları için en yeni kral penaltı oyunları oyna iyi oyunlar diler.

Johnny Bravo Penaltı Johnny Bravo Penaltı En çok sevdiğiniz çizgifilm kahramanlarından olan Johnny Bravo ile çok eğlenceli ve eğlenceli olduğu kadar zor olan bir penaltı macerasına var mısın? Kral penaltı oyunları hayranları için en yeni kral penaltı oyunları oyna iyi oyunlar diler.

Frikik ve Penaltı Frikik ve Penaltı Takım ve rakip seçerek hem frikik hem penaltı atıyoruz. Frikik ve penaltının birlikte olduğu çok güzel bir oyun. Kral penaltı oyunları hayranları için en yeni kral penaltı oyunları oyna iyi oyunlar diler.

Zorlu Penaltı Zorlu Penaltı Zorlu penaltı da 2 ok ile önce topun yönünü ve daha sonra şiddetini ayarlayın ve topu zımbalayın. Kral penaltı oyunları hayranları için en yeni kral penaltı oyunları oyna iyi oyunlar diler.

Penaltı Turnuvası Penaltı Turnuvası Dünya Kupası'nın en güzel penaltı vuruşlarının olduğu bu oyunda kupa heyecanını bir de böyle yaşayın. Kral penaltı oyunları hayranları için en yeni kral penaltı oyunları oyna iyi oyunlar diler.

Dünya Kupası Penaltı Dünya Kupası Penaltı Dünya Kupası ile en güzel ve zorlu kral penaltı atın. Kral penaltı oyunları hayranları için en yeni kral penaltı oyunları oyna iyi oyunlar diler.

Penaltı 2012 Penaltı 2012 Penaltı atarak rakiplerini yenmeye çalışıyorsunuz. Atacağın penaltı gol olmalı ve rakiplerini yenmelisin. Topun yükseklik, yön ve hızını Mouse ile ayarladıktan sonra penaltı at. Kral penaltı oyunları hayranları için en yeni kral penaltı oyunları oyna iyi oyunlar diler.

Penaltı Penaltı Penaltı kullanarak ne kadar iyi bir futbolcu olduğunuzu göstermelisiniz. Kalecinin bakmadığı yönlere doğru penaltınızı kullanın. Penaltılar ile başarılı olmalısınız. Kral penaltı oyunları hayranları için en yeni kral penaltı oyunları oyna iyi oyunlar diler.

Zor Penaltı Zor Penaltı Penaltı kullanarak rakip futbolcuları yenmeniz gerekiyor. Penaltıyı kullanın ve gösterilen şekilde gol atın. Topun yönünü, hızını ve falsosunu ayarlayarak gol atın. Kral penaltı oyunları hayranları için en yeni kral penaltı oyunları oyna iyi oyunlar diler.

0/0