Beceri

0/2

Beceri

Kral Penaltı Oyunları - Kral Penaltı Oyunları Oyna

Balon Patlatma Oyunu Balon Patlatma Oyunu Size verilen balonlardan yukarıya balonları atarak 3 tane aynı renk balonun bir araya gelip patlamasını sağlıyoruz. Bakalım en yüksek puanı kim alacak ? Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Minik Kahraman Pepee Minik Kahraman Pepee Minik kahramanımız Pepee bu kez Zuma oyunu ile karşımıza çıkıyor. Pepee'nin atacağı toplardan 3 rengi bir araya getirerek en çok puanı siz toplamaya çalışın! Oyun çok basit. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Kardan Adam Zıplatma Kardan Adam Zıplatma Çok zevkli bir oyun ile daha karşınızdayız. Bu oyunumuzda kardan adamımızı mouse ile zıplatıyoruz ve sağa sola hareket ettirerek en yükseğe ulaşmasını sağlıyoruz. Oyunu mouse ile oynuyorsunuz. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Domino Taşları Devirme Domino Taşları Devirme Domino taşlarını önce diziyorsunuz ve dizerken devirmemeye dikkat ediyorsunuz. Daha sonra en baştakine vurarak diğerlerini de devireceksiniz. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

İki Kişilik Kutu Kafalar İki Kişilik Kutu Kafalar Bu oyunumuzda kutu kafalar ile halkın üzerine gelen kutuları durdurmaya çalışacağız. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Mücevher Patlatma Mücevher Patlatma 3 adet aynı renkte mücevheri yan yana getirerek onları patlatmak tek amacınız olmalı. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Yılbaşı Tavşanı Yılbaşı Tavşanı Bu oyunumuzda mouse ile çanlara tıklayarak tavşanı en yüksek seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz. Sürekli mouse ile tavşanı zıplatıyoruz ve zirveye ulaşmaya çalışıyoruz. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Boyacı Ustası Boyacı Ustası Boyacı gideceği yere kadar gitmek istemektedir. Boyacıyı gitmek istediği yere götürüyoruz. Oyunu yön tuşları ve mouse ile oynayabilirsiniz. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Renkli DNA Renkli DNA Renkli DNA hücrelerinin 3 tanesini bir araya getirip patlatacağız arkadaşlar. En çok puanı kim alacak bakalım? Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Havaalanı Yönetimi Havaalanı Yönetimi Bu oyunumuzda hava limanında görev yapıyorsunuz. Oyunda hava limanındaki müşterileri kontrol ediyorsunuz. Oyunu mouse ile oynayacaksınız. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Mücevher Avcısı Mücevher Avcısı Bu oyunumuzda yaşlı amcaya altın toplatıyoruz. Ona verilen kepçeyi biz kullanacağız ve altınları tek tek toplayacağız. Dikkat edelim taşları toplamayalım arkadaşlar. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Uçaklar Kalkıyor Uçaklar Kalkıyor Bu oyunumuzda bilet almaya gelen yolcuların önce biletlerini kesiyoruz, daha sonra güvenlik kapısından geçirip bekleme salonundaki sandalyelere oturtuyoruz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Bozuk Bilgisayar Bozuk Bilgisayar Bozuk bilgisayar artık verdiği hatalarla can sıkmaya başlar. Güçlü adam ise bilgisayara zarar vermek istiyor. Ona yardım edin bilgisayarı paramparça etsin. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Cirit ile Zıplama Cirit ile Zıplama Güzel bir atletizm oyunu ile karşınızdayız. Bu oyunumuzda elimizdeki uzun cirit ile koşarak çizgiye basmadan en yükseğe ve en uzağa atlayıp en çok puanı toplamaya çalışacağız. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz.

Taşımacı Tren Taşımacı Tren Taşımacı tren adlı oyunumuzda nakliyat yapıyoruz. Trene yüklenen ürünleri bir yerden bir yere taşıyoruz. Yoldaki engellere dikkat edin. Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Gitar Çal Gitar Çal Gitar çal oyununda amacınız gitar çalarak güzel bir konser vermek. Bakalım gitar yeteneğiniz nasılmış? Öğrenmek için hemen oyunumuzu oynayabilirsiniz. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Gelini Öpücüklere Boğ Gelini Öpücüklere Boğ Birbirlerine sular seller gibi aşık olan çift evlendiler. Gelin ve adamın ailesi hep düğün salonunda bulunmaktadır. Herkesin önünde gelini öpücüğe boğmanız gerekiyor. Mouse ile oynanır. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

Kayıp Çocuk Kayıp Çocuk Küçük kızıldereli çocuk ormanda ailesiyle gezerken kaybolmuş ve biran önce evini bulmak istiyor. Çocuğu yönlendirerek ona yardımcı olun. Mouse ve yön tuşları ile oynanır. Kral penaltı oyunları iyi eğlenceler diler.

0/2